Sunday, January 16, 2011

Члени КОУКЮ спільно святкували Різдво Христове

Відбулася перша Спільна коляда КОУКЮ

Колядування – це один з найбільш поширених і найбільш улюблених українських звичаїв.  Де б українці не жили, у Різдвяний час вони колядують, віддаючи честь новонародженому Спасителю.

Канадське Об’єднання Українців Колишньої Юґославії вирішило розпочати нову традицію – Спільну коляду.  Мета цієї оказії, щоб дати можливість членам нашої громади побути разом у цей святковий час і поколядувати, так як колись колядували у старому краю.

У неділю 16 січня 2011 р. зійшлися ми у Суспільній Службі Українців Канади в Торонто.  Була і ялинка, був і дідух, та наші традиційні Різдвяні страви: кутя, варенники, голубці, пампушки.  А найважніше, зібралися наші члени і весело і голосно заколядували.

Діти раділи дідухом, який був повний різних солодощів. 

Всіх присутніх привітала голова KОУKЮ Татяна Лепка, а відтак відбулася коротенька програма: Софійка Гуцман заграла три колядки на скрипці а потім Татяна Лепка, Люба Ляхович і Михайло Гуцман віддеклямували декілька віршів на Різдвяну тему.  Супроводжував їх грою на старосвітській бандурі Михайло Ляхович.  На останку Мирослав Чорний повінчував і побажав веселих всім Різдвяних свят.

Коляда направду була веселою і вдалою.  Сподіємося на наступний рік знову зійтися і разом відсвяткувати Різдво Христове і Новий рік.

МЛ No comments:

Post a Comment